Snelle levering voor 16u besteld dezelfde dag verzonden
Gratis verzending vanaf €75
Bulkvoordeel €200 = 5% extra korting

Boschendal 1685 S&M Mourvèrdre Shiraz

Mourvèdre | Shiraz

De naam van de wijn doet wellicht wat wenkbrauwen fronzen, maar het is toch echt de afkorting van de twee druivensoorten die de blend vormen. De peperige Shiraz wordt aangevuld met de sappige, rode bessensmaak van de Mourvèdre.

Donkerpaarse kleur met een warme robijnrode gloed. In de geur wordt het kruidige en peperige van de Shiraz gecombineerd met de aroma’s van sappige donkere kersen van de Mourvèdre. De smaak kent een fruitige body van moerbeien, naast wat tonen van jonge specerijen en donkere chocolade. Aanhoudende afdronk met fruit, specerijen en zachte tannines.

Heerlijk bij diverse vleesgerechten.

Op voorraad
SKU
L4513
€ 14,95
De 1685 serie in de kenmerkende fles ontwikkelde Boschendal in 1985 ter ere van het 300 jarig bestaan, deze wijnen zijn de beroemdste van de kaap inmiddels. Het begon met een Sauvignon Blanc, maar is inmiddels uitgebreid met een uitstekende Chardonnay, Shiraz, Merlot en ook de twee bekendste Zuid-Afrikaanse druiven: Chenin Blanc en Pinotage.
Meer informatie
Score 95 punten / Gold Decanter (oogst 2015) | Silver - Mundus Vini (oogst 2015) | Best Producer South Africa - Mundus Vini (2017)
Kleur Rosso
Jaar 2017
Alcohol % 14
Inhoud 0,75
Land Zuid Afrika
Wijnhuis Boschendal
Druivensoort Mourvèdre, Shiraz
Gerecht Vlees
Kenmerk Volle wijn
Spijs Heerlijk bij diverse vleesgerechten.
Temperatuur 16°C – 18°C
Streek Stellenbosch
Gebied Franschhoek
Domein De magnifieke Boschendal winery ligt op een uurtje rijden van Kaapstad, in het pittoreske Groot Drakenstein Valley, aan de rand van Franschhoek. Wereldberoemd is de Boschendal picknick en de fameuze lunch in het sfeervolle restaurant. De kern van Boschendal is integere en duurzame wijnbouw. Om deze reden is Boschendal geprezen met de ‘WWF Conservation Champion’ en zijn ze aangesloten bij de ‘Wine and Spirit Board of South Africa’ om eerlijke arbeidsomstandigheden en duurzame teelt te garanderen. Boschendal maakt al meer dan 350 jaar wijnen en heeft in die tijd continue gezocht naar innovatie om nog betere wijnen te maken. Dit estate van wereldklasse mixt zijn rijke verleden met nieuwe innovaties. Elke wijn is zorgvuldig gemaakt om te zorgen voor uniek drinkplezier. Het is de aandacht voor detail, dat Boschendal een geliefde wijn in meer dan 50 landen maakt.
Leeftijd Op dronk en nog 5 jaar na het oogstjaar te bewaren.
Verpakking 6 flessen in een doos, 0,75 liter
Vini Deels op eikenhouten vaten.
Fit in Mailbox Kijk naar het gewicht

Related Posts