Domaine Paul Prieur Monts Damnes
Druif
Sauvignon Blanc
Geur & Smaak
Gastronomische wijn. Complex en mineralig met tonen van groene kruiden, citrus en vuursteen. De afdronk is eindeloos!
Serveersuggestie
Heerlijk bij gegrilde gamba’s met koriander en roze grapefruit, oesters met een salsa van komkommer en citrusfruit, of bij gestoomde kreeft met kruidenboter en een vleugje pastis.
Weetje
De wijngaarden zijn gesitueerd op de oostelijke flanken van de heuvel Monts Damnés. Hierdoor krijgen de druiven minder zon en blijven frisheid en zuren, die nodig zijn voor het bewaarpotentieel van de wijn, behouden.
Jaar | 2016 |
---|---|
Land | Frankrijk |
Wijnhuis | Domaine Paul Prieur |
Druivensoort | Sauvignon |
Kenmerk | Medium-body |
Streek | Loire |
Verpakking | 6 flessen in een doos, 0,75 liter |
No Related Posts
-
Provence 5 x 2 - proefdoosAanbiedingsprijs € 179,95 Normale prijs € 191,08
-
Château Cantenac Brown€ 58,68
-
San Marzano Sessantanni Primitivo Di ManduriaAanbiedingsprijs € 24,95 Normale prijs € 30,95
-
Château Clos Fourtet Bordeaux€ 159,50
Over ons
Favorietewijn.nl behoort tot Wijnkoperij van Leeuwen dat al sinds 1969 kwaliteitswijnen levert. U treft op Favorietewijn.nl een uitgebreide selectie aan van kwaliteitswijnen die wij leveren aan particulieren, evenementen en horeca.
Favorietewijn.nl heeft zich er op gericht om enkel speciale wijnen van de hoogste kwaliteit aan te bieden die geselecteerd zijn op basis van een schat aan ervaring. Wij selecteren de wijnen op basis van prijs, druifsoort, land en eventueel ook de gelegenheid. Hierdoor kunnen wij veel goede wijnen tegen een betaalbare prijs aanbieden.
Snel naar
Contact
location_on | Favoriete Wijn |
Lijnbaan 3G | |
2352 CK Leiderdorp | |
Nederland |
071 589 85 84 | |
info@favorietewijn.nl |