Snelle levering voor 16u besteld dezelfde dag verzonden
Gratis verzending vanaf €75
Bulkvoordeel €200 = 5% extra korting
Apostelhoeve, Maastricht, Cuvée XII
2019 Cuvée XII, Apostelhoeve
Op voorraad
SKU
APOS01023
€ 21,95
2019 Cuvée XII, Apostelhoeve
Kleur | Blanc |
---|---|
Jaar | 2023 |
Alcohol % | 12,00 |
Inhoud | 0,75 |
Land | Nederland |
Wijnhuis | Apostelhoeve |
Druivensoort | Auxerrois, Müller Thurgau, Pinot Gris |
Streek | Zuid-Limburg |
Gebied | Maastricht |
Domein | De familie Hulst bewoont en exploiteert de hoeve al sinds jaar en dag. Oorspronkelijk was het een fruitteeltbedrijf, maar in 1970 bracht Hugo Hulst de wijnstok naar de Apostelhoeve. Hugo begon met 25 are bij wijze van proef. Dankzij de steun van collega’s uit Frankrijk, Duitsland en Luxemburg en verschillende wijnbouwuniversiteiten groeiden de wijnen uit tot een succes. Op een internationale wijnpaneltest kregen de wijnen van het domein internationale erkenning: de drie ingezonden wijnen kregen goud van een internationale jury. |
No Related Posts
Over ons
Favorietewijn.nl behoort tot Wijnkoperij van Leeuwen dat al sinds 1969 kwaliteitswijnen levert. U treft op Favorietewijn.nl een uitgebreide selectie aan van kwaliteitswijnen die wij leveren aan particulieren, evenementen en horeca.
Favorietewijn.nl heeft zich er op gericht om enkel speciale wijnen van de hoogste kwaliteit aan te bieden die geselecteerd zijn op basis van een schat aan ervaring. Wij selecteren de wijnen op basis van prijs, druifsoort, land en eventueel ook de gelegenheid. Hierdoor kunnen wij veel goede wijnen tegen een betaalbare prijs aanbieden.
Snel naar
Contact
location_on | Favoriete Wijn |
Lijnbaan 3G | |
2352 CK Leiderdorp | |
Nederland |
071 589 85 84 | |
info@favorietewijn.nl |