Boschendal Black Angus
Shiraz (64%) | Merlot (19%) | Malbec (10%) | Petit Verdot (7%).
Deze originele 'estate blend' bestond in vroegere jaren uit Shiraz en Cabernet Sauvignon. Voor meer complexiteit heeft de Shiraz gezelschap gekregen van de Malbec voor een wat bredere toegankelijkheid en de Petit Verdot voor een rijkere smaak. En met wat een mooi resultaat tot gevolg. Een volle, rijke blend waar de historie uit het glas springt. Voor de echte liefhebbers.
Deze prachtige wijn bevat intense aroma’s van bessen, cacao en cassis. De smaak is peperig en stevig met een lange afdronk. Zoals de naam al enigszins doet vermoeden past deze Boschendal perfect bij 'slow roast'- Black Angus vlees, ribben en lamsvlees.
Weetje: Deze blend met hoofdzakelijk Shiraz dankt zijn naam aan de Black Angus koeien die voorheen gehouden werden op de Boschendal-estate.
Kleur | Noir |
---|---|
Jaar | 2019 |
Alcohol % | 14 |
Inhoud | 0,75 |
Land | Zuid Afrika |
Wijnhuis | Boschendal |
Druivensoort | Malbec, Merlot, Petit Verdot, Shiraz |
Gerecht | Vlees |
Kenmerk | Volle wijn |
Spijs | 'Slow roast'- Black Angus vlees, ribben en lamsvlees. |
Streek | Stellenbosch |
Gebied | Franschhoek |
Domein | De magnifieke Boschendal winery ligt op een uurtje rijden van Kaapstad, in het pittoreske Groot Drakenstein Valley, aan de rand van Franschhoek. Wereldberoemd is de Boschendal picknick en de fameuze lunch in het sfeervolle restaurant. De kern van Boschendal is integere en duurzame wijnbouw. Om deze reden is Boschendal geprezen met de ‘WWF Conservation Champion’ en zijn ze aangesloten bij de ‘Wine and Spirit Board of South Africa’ om eerlijke arbeidsomstandigheden en duurzame teelt te garanderen. Boschendal maakt al meer dan 350 jaar wijnen en heeft in die tijd continue gezocht naar innovatie om nog betere wijnen te maken. Dit estate van wereldklasse mixt zijn rijke verleden met nieuwe innovaties. Elke wijn is zorgvuldig gemaakt om te zorgen voor uniek drinkplezier. Het is de aandacht voor detail, dat Boschendal een geliefde wijn in meer dan 50 landen maakt. |
Leeftijd | Op dronk en nog 15 jaar te bewaren. |
Verpakking | 0,75 liter |
Vini | Lagering 100% op eikenhouten vaten. |
-
Quinta da Espiga Branca€ 7,80
-
2 Vakskist Chateau De Mirambeau€ 25,95
-
Lavila Blanc Colombard / Ugni BlancAanbiedingsprijs € 7,50 Normale prijs € 7,70
Over ons
Favorietewijn.nl behoort tot Wijnkoperij van Leeuwen dat al sinds 1969 kwaliteitswijnen levert. U treft op Favorietewijn.nl een uitgebreide selectie aan van kwaliteitswijnen die wij leveren aan particulieren, evenementen en horeca.
Favorietewijn.nl heeft zich er op gericht om enkel speciale wijnen van de hoogste kwaliteit aan te bieden die geselecteerd zijn op basis van een schat aan ervaring. Wij selecteren de wijnen op basis van prijs, druifsoort, land en eventueel ook de gelegenheid. Hierdoor kunnen wij veel goede wijnen tegen een betaalbare prijs aanbieden.
Snel naar
Contact
location_on | Favoriete Wijn |
Lijnbaan 3G | |
2352 CK Leiderdorp | |
Nederland |
071 589 85 84 | |
info@favorietewijn.nl |